Kotłownie Kontenerowe

Kotłownie Kontenerowe – Kotłownie Mobilne – Kotłownie Od Zaraz! Kotłownie na pellet. Kotłownie na biomasę. Kotłownie na zrębkę.

Kotłownie kontenerowe śląskie – sprzedaż i wynajem

Oddział Tychy – mobilne kotłownie kontenerowe

 Szukasz mobilnej kotłowni w województwie śląskim? Firma Butra ma dla Ciebie wyjątkową ofertę. 

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych oraz modernizacji instalacji technologicznych, Butra specjalizuje się w projektowaniu i budowie zaawansowanych kotłowni mobilnych opartych na konstrukcjach kontenerowych.

Nasze mobilne kotłownie wyposażone są w najnowsze technologie grzewcze, zapewniając efektywną, wydajną i niezawodną pracę. Oferujemy uniwersalne,  przenośne rozwiązania, działające 24/7, opalane ekologicznymi i ekonomicznymi źródeł ciepła, takimi jak pellet drzewny oraz zrębka drzewna.

Dodatkowo, jako firma Butra zapewniamy kompleksową obsługę, włączając w to wsparcie w dostawie paliwa, serwis urządzeń oraz możliwość wynajmu kotłowni z opcją wykupu. Nasze rozwiązania są idealne dla firm i instytucji poszukujących mobilnych, wydajnych i ekologicznych systemów grzewczych. 

>Sprawdź, jak działa kotłownia kontenerowa<

kotłownie mobilne śląskie wynajem i sprzedaż Butra Tychy

Poznaj zalety kotłowni kontenerowych

  • Mobilność i elastyczność – kotłownie kontenerowe są łatwo przenoszone i instalowane w różnych lokalizacjach, co umożliwia ich wykorzystanie tam, gdzie jest to potrzebne, bez konieczności budowy specjalnych obiektów.
  • Ekologiczność – kotłownie mobilne są bezemisyjnym źródłem energii. Działając w klasie V EcoDesign przyczyniają się do redukcji smogu i emisji CO2.
  • Finansowanie – możliwe jest zakupienie kotłowni mobilnej na zasadzie leasingu lub w ramach umów na kompleksowe dostarczanie ciepła z wykorzystaniem paliw biomasowych.
  • Szybka instalacja – kotłownie kontenerowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, wyróżniają się szybką i spraną instalacją, dzięki czemu w krótkim czasie można rozpocząć produkcję.
  • Ekonomiczność – dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym systemom kontroli, mobilne kotłownie kontenerowe oferują wysoką efektywność energetyczną i niskie koszty eksploatacji, co przekłada się na znaczne oszczędności.
Chcesz dowiedzieć się więcej o kotłowniach mobilnych firmy Butra w województwie śląskim? Skontaktuj się z odziałem w Tychach. 

Oddział woj. śląskie – dane kontaktowe

Adres: Biblioteczna 10/22, 43-100 Tychy

Telefon: 602 783 488

Działamy na terenie województwa śląskiego, w tym takich miast jak: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze.